Gwarantujemy najwyższą jakość usług z zakresu auto skup złomowanie Pieniężno | ZADZWOŃ TERAZ | NAJLEPSZE CENY
Jesteśmy profesjonalistami z doświadczeniem, dlatego Klienci cenią nasz serwis | ZADZWOŃ TERAZ | AUTOZŁOM Pieniężno
Szeroki wachlarz usług : autoskup, złomowanie, szrot, handel & wiele innych usług | ZADZWOŃ TERAZ | Skup Pieniężno

Prosto szybko i za najlepszą cenę - Skup samochodów Pieniężno

Komisy samochodowe to już przeszłość, znikają z rynku szybciej niż przypuszczano - to wszystko spowodowała rewolucja dostępu do internetu gdzie zakup i dobór samochodu który nas interesuje to kwestia kilku kliknięć oraz bezpośredniego kontaktu z właścicielem auta. W czasach kiedy to komisy prowadziły monopol na giełdach samochodowych, oraz było to jedyne miejsce gdzie można było zakupić nowe czy używane auto ( poza ogłoszeniami w gazetach ) firmy te bazowały na swojej wiedzy i doświadzeniu nakładając ogromne prowizje do sprzedawanych na placu aut. Koszty prowadzenia auto komisu są ogromne, prowizje nakładane na pojazdy powodują znaczny wzrost ceny proponowanego auta, która często jest dużo wyższa niż ceny rynkowe (średnie) danego modelu które można znaleźć na popularnych serwisach aukcyjnych. Coraz więcej poszukujących auta woli dobrać odpowiednią ofertę korzystając w możliwości porównania modelu/marki/stanu/wyposażenia/rocznika auta spośród tysięcy dostępnych ofert. W najbliższych latach prowadzenie komisu nie będzie się już opłacać tak więc gdzie skorzystać z możliwości skupu samochodów za gotówkę ( taki szyld można zobaczyć w większości tego typu miejscach) ? Odpowiedzią na pytanie jest firma autoskup złomowanie pojazdów oferująca konkurencyjne ceny skupu wszelkiego rodzaju pojazdu - nowoczesne metody prowadzenia działalności oraz skuteczny marketing pozwalają na efektywny obrót pojazdami na handel czy na złom, oferując sprzedającemy wysokie ceny, pracę na niskich prowizjach oraz stały obrót pojazdami. Unikając czekania na Klienta, oraz parkowania naszego auta na placu komisu samochodowego możemy sprzedać samochód w firmie skup aut złomowanie. Zachęcamy do wyboru tego typu rozwiązania !

Definicja komisu :

  • Komis – instytucja zajmująca się sprzedażą lub skupem dóbr na zasadach określonych w umowie komisowej. Komis we własnym imieniu, sprzedaje na rzecz zleceniodawcy przedmiot ujęty w umowie, pobierając za to określoną w umowie prowizję.

    Rodzaje komisów:

    • samochodowy – zajmujący się kupnem/sprzedażą samochodów. W celu sprzedaży pojazdu komis przyjmuje samochód od właściciela i umieszcza na specjalnie przygotowanym placu. W tym czasie właściciel nie ma możliwości korzystania z pojazdu | pl.wikipedia.org

 

NIE CZEKAJ NA KUPCA W KOMISIE ! SPRZEDAJ W AUTO SKUP ie

autozłom, recykling, kasacja aut, złomowanie pojazdów, szrot, odkupaut, auto skup samochodów Pieniężno - najlepsze ceny aut używanych - Twój skup

Auto Skup

Właśnie znalazłeś kupca - akceptując naszą propozycję cenową sprzedajesz auto jeszcze dziś - Skup samochodów Pieniężno za gotówkę auto nowych i używanych.

Złomowisko

Stare auto ? Sprzedaż nie przynosi skutku ? Współpracyjemy z największym recyklerem aut na złom na terenie Pieniężno - Wysokie ceny złomowania.

Części samochodowe

U Nas zakupisz części używane oraz sprzedasz auto po wypadku, anglika czy sprowadzone, bez prawa rejestracji w najepszej cenie - skup pojazdów na części.

Odbierz gotówkę za swoje auto - auto handel skup

Auto Skup

Nasz skup samochodów to możliwie najlepszy wybór wśród sprzedających auto na podanym terenie !

Kontakt z Nami :

Obsługujemy